Föremål som liknar oljemålning G Nordström
5312 Oljemålning
G Nordström, signerad, 1968. Olja på pannå, 44x61
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2019
5352 Oljemålning
G Nordström, träd, signerad. Olja på duk, 53x65
Såld: 300 kr
Såldes den 8 april 2019
3585 Oljemålning
G Nordström, Stockholm, ramens innermått: 44x54
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2012
2235 Oljemålning
G Nordström, Paris, 65x55
Såld: 300 kr
Såldes den 2 augusti 2010
3077 Oljemålning
G Nordström, Komposition, 37x52
Såld: 200 kr
Såldes den 31 maj 2010
8554 Oljemålning
Sign G Nordström, landskap, 50x60
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2010
8263 Oljemålning
G Nordström, Torg, 62x40
Såld: 700 kr
Såldes den 16 februari 2009
7038 Oljemålning
G Nordström, Stadsmotiv med figurer, 44x53
Såld: 400 kr
Såldes den 9 februari 2009
5296 Oljemålning
signerad G Nordström, Kustvy, 40x50
Såld: 600 kr
Såldes den 1 december 2008